Znaczne ilości narkotyków zabezpieczone przez lwóweckich kryminalnych

Lwóweccy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze w ich miejscu zamieszkania ujawnili m. in. marihuanę i metamfetaminę. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podczas realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali 49-letniego mężczyznę i 39-letnią kobietę podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W ich miejscu zamieszkania ujawnili środki odurzające w postaci metamfetaminy w ilości ponad 1600 porcji handlowych oraz marihuanę w ilości ponad 700 porcji handlowych.

Osoby zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.